Yabancı dizi izleme sevdasına tutuşmuş neslin ilk gördüğü komedi-aksiyon dizilerinden biri olan Chuck için gösterim kampanyası başlatıldı.

Gelen istekler üzerine Netflix‘in birçok eski diziyi arşivine almaya başlaması Chuck hayranlarının dikkatinden kaçmadı. 5 sezonluk serinin Netflix‘e konulması için harekete geçen hayranlara, dizinin başrolü Zachary Levi de destek oldu.

Sosyal medyada #SaveChuckAgain hashtagi ile başlatılan kampanyaya Zachary Levi de tweetleriyle katıldı.

Sevgili Warner Bros, lütfen Chuck’ı Netflix’te sakla. Ülkemiz için. Gelecek için. Çocuklar için

Zachary Levi‘nin bu eğlenceli tweeti dışında dizinin hayranları da farklı yollardan kampanyaya destek çıktı. Kasım ayında gerçekleşecek Amerikan seçimlerinden yola çıkarak tişört bastıran hayranlar, bu tişörtlerin üzerine dizide yer alan karakterleri yerleştirdi.

bartowskigrimes2016-blue-model

Chuck’un konusu

Chuck, Stanford Üniversitesi’nden atılmasına sebep olan Bryce adlı bir arkadaşından yıllar sonra gizemli bir e-posta alır. Bryce CIA’de çalışmaktadır ve gizli devlet sırlarını ele geçirir. Bu sırları içeren binlerce resimden oluşan elektronik postayı öldürülmeden önce Chuck’a gönderir. Birleşik Devletler’in en gizli sırları Chuck’ın zihnine kaydedilir. Bu olaydan sonra Chuck’ın ve kendisine eşlik eden CIA ajanları Sarah ve Casey’nin başından birçok komik ve tehlikeli olaylar geçer. Beceriksiz ajan Chuck hiçbir ajanlık eğitimi görmemesine rağmen en iyi CIA ajanlığı yolundadır.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap