Dünya basını bugüne kadar oldukça ilginç hırsızlık haberleriyle karşı karşıya kaldı; ancak geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen olay bunların arasından sıyrılarak en ilginci olmaya aday gibi görünüyor.

ABD’nin Las Vegas kentinde gerçekleşen olayda hırsızlar değerli eşyaları çalmak yerine, 30 bin adet prezervatif çalmayı tercih etti.

Seks oyuncağı üreten LELO’ya ait bir depoya giren iki hırsız, 30 bin prezervatif çaldı ve hırsızlar LELO‘nun resmi internet sitesinde “dünyanın en azgın hırsızları” olarak nitelendirildi.

Las Vegas‘ta gerçekleşen olayda depoya LELO‘ya ait olan depoya iki defa giren hırsızlar ilk seferde 30 bin prezervatif, ikinci defa girdiklerinde ise değeri 9 bin dolardan fazla olan 33 prostat masajı aleti çalmayı tercih etti.

Hırsızların izini bulabilmek için güvenlik kamerasına yansıyan soygunun görüntülerini Twitter‘de paylaşan LELO, olay hakkında oldukça ilginç ve eğlenceli açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda LELO: “Soyulduk ve hırsızların ganimetleriyle ne yapacaklarını biliyoruz. Videomuz var!” ifadelerini kullandı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap