Binlerce akıllı telefon arasında en iyisini seçen Consumer Reports, yılın en iyi akıllı telefonu açıkladı. Birçok akıllı telefonunu test eden Consumer Reports, elde ettiği verileri yayınlayarak yılın en iyi telefonunu gözler önüne serdi.

Yeni çıkan haberlere göre Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus başarılı bir telefon olarak seçildi. Ve amiral gemisi Consumer Reports tarafından yılın telefonu ödülüne layık görüldü ancak kullanıcılar aynı fikirde değil. Tasarımından dolayı bu ödülü aldığını söyleyen kullanıcılar aslında telefondan çokta memnun olmadıklarını belirttiler.

Consumer Reports ise bu ödülü özellikleri, dikkat çekici tasarımı ve canlı görüntülerinden dolayı seçtiğini belirtti.  Yapılan testler sonucunda birçok markaya ait güçlü özelliklere sahip telefonların arasından sıyrılan Samsung'un yeni amiral gemisi en iyi akıllı telefon ödülünü aldı.

Amiral gemisi S7 Active'nin başarısız olduğu sağlamlık testini başarı ile geçmeyi başardı. LG G6'ya kıyasla, düşme testinde daha iyi bir performans sergileyen Galaxy S8 dışarıdan gelen darbelere karşı daha dayanıklı olduğu görmekteyiz. Teknik özellikleriyle de diğer üst seviye telefonlar ile karşılaştırılan amiral gemisi, rakiplerini geride bırakarak, en üst sırada yer almayı başarabildi.

Geçen yıl bu zamanlarda verilen ödüle yine Samsung’un akıllı telefonu olan Galaxy S7 Edge sahip olmuştu. Bu yılda Samsung’un alması akıllara acaba bir yanlılık mı var sorusunu getirmiyor değil!


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap