Hayır, yanlış duymadınız.

Son 10 yıldır Hindistan’ın en zengin kişisi unvanını elinde bulunduran Mukesh Ambani, sadece Hindistan’ın en zengin insanının yapabileceği bir şey yaparak milyonlarca kullanıcıya, yılbaşı hediyesi olarak üç ay boyunca ücretsiz 4G bağlantısı sunmaya karar verdi.

Reliance Industries‘in başkanı ve yöneticisi olan Ambani, perşembe günü yaptığı açıklamada, telefon şirketi Reliance Jio‘nun halihazırda sunduğu üç ay ücretsiz 4G LTE hizmetini bir çeyrek daha uzatma kararı aldığını ifade etti. Yani mevcut 52 milyon Jio müşterisi ve yeni aboneler, 31 Mart 2017’ye kadar ücretsiz 4G bağlantısı kullanabilecek.

Ücretsiz servisler sınırsız sesli arama, günde 1 GB 4G LTE veri, ülkenin dört bir yanında kurulmuş halka açık Wi-Fi noktalarından ve talep üzerine video servislerinden yararlanma imkanını kapsıyor.

Ambani ayrıca Jio’nun 50 milyon aboneye üç aydan daha kısa bir sürede ulaştığını ve şirketin her gün ortalama 600 bin yeni abone kaydı yaptığını sözlerine ekledi. Ambani’nin açıklamalarına göre Jio kullanıcıları ortalama bir Hintli geniş ağ internet kullanıcısından 25 kat daha fazla internet kullanıyor; bu da Jio’yu ülkenin en büyük geniş bant internet hizmet sağlayıcısı yapıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap