Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan aksiyon-rol yapma oyunu serisi Diablo‘nun üçüncü oyunu Diablo III, ilk 24 saatte 3.5 milyon adet satarak “dünyanın en hızlı satılan PC oyunu” rekorunu kırdı ve adından sıkça söz ettirdi.

Bütün bu başarıların ardından 2012 yılının en çok satılan ve oynanan oyunu seçilen Diablo III, oyun dünyasının haricinde başka senaryoların da yaşanmasına aracılık etti.

Her yaş grubundan oyuncuyu bünyesinde barındıran Diablo III‘de tanışan Alvin ve Alex, oyun oynadıkları sırada tanıştılar ve belirli bir süre oyun arkadaşı olarak devam ettiler. İşler zamanla daha farklı bir boyut kazanmaya başladı. Diablo haricinde daha birçok ortak noktaları olduğunu fark eden çift, ilişkilerini evlilikle taçlandırdı.

Diablo III sayesinde kendilerine yeni bir hayat kuran Alvin ve Alexis, evlilik yıl dönümlerini, bu farklı tanışmaya eş değer bir şekilde kutlamak için oldukça eğlenceli bir projeye imza attı. Evlilik yıl dönümleri için Diablo III‘de sevdikleri karakterlere bürünen çift, Photoshop dünyasının katkısıyla da bu sıra dışı evlilik hikayesini oldukça eğlenceli bir çalışmayla unutulmaz hale getirdi.

Fotoğraf çekiminin kostümlerini Neo Tokyo Project sağlarken, fotoğraf  çekimlerini Mezame gerçekleştirdi.

Alvin Lau ve Alexis Loo çiftinin hazırladığı bu eğlenceli projenin Cosplay videosunu izlemek isteyenler için:


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap