İş hayatının yoğun temposu yemek alışkanlıklarının değişmesine neden olan en önemli faktör olarak kabul edilmeye başladığından beri, fast food sektörünün gelişimine de büyük bir katkı sağladı.

Çalışma hayatına dahil olan bireylerin daha sağlıklı beslenmesi amacıyla geliştirilen Heatsbox projesi, geçmiş yıllarda Türkiye’de çokça kullanılan sefer taslarının, teknolojik imkanlarla harmanlanmış bir hali olarak karşımıza çıkıyor.

Öğle yemeklerini dışarıda yemek zorunda kalan çalışanların bu durumun hem mali açıdan kendilerini zorladıklarını hem de sağlıklarını olumsuz yönde etkilediğini belirtmeleri üzerine ortaya böyle bir proje çıktı.

İsviçreli girişim Faitron’un geliştirmiş olduğu Heatsbox, evde hazırladığınız yemekleri ofiste 15 dakika içerisinde ısıtmanıza ve afiyetle yemenize imkan tanıyor. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip bu cihaz, 925 ml hazneli ve 85 watt ısıtabilme özelliklerini de bünyesinde bulunduruyor.

Ürün henüz piyasaya sürülmedi ancak ilgilenenleri satışa çıktığı andan itibaren haberdar etmek isteyen Heatsbox ekibi, kendi sitesi üzerinden kayıt almaya başladı.

 

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap