Türkiye'nin ünlü Twitch yayıncılarının dört hafta boyunca aynı evde yaşayarak ortak yayında yarışacakları ve haftanın yedi günü canlı yayınlanacak olan House Of Gamers 22 Aralık’ta yayına başlıyor.

CC Media House ve JTG iş birliği ile gerçekleştirilecek ve Türkiye’nin en büyük online gösterisi olma özelliğini taşıyacak olan House of Gamers’in 30 günde Twitch ve YouTube üzerinden 5 milyon tekil erişime, 30 milyonun üzerinde total görüntülenmeye ulaşması hedefleniyor.

Türkiye ve MENA bölgesinde faaliyet gösteren, influencer marketing ve video içerik alanında uzmanlaşan yeni medya firması CC Media House, önceliği eSpor ve gaming alanı olmak üzere orijinal video içerik projeleri üreten Join the Game (JTG) ile iş birliği içerisinde Türkiye’de şimdiye kadar gerçekleştirilen en farklı ve en büyük prodüksiyonlu online show platformu olan House of Gamers’e imza atıyor.

House of Gamers’de Türkiye’nin popüler oyun yayıncıları ve influencerleri içerisinde yer alan Ferit “Wtcnn” Karakaya, Levent “Levo” Balım, Ecesu “Yenge” Özevin, Figen “Fionamed” ÖrtünFurkan “Furkanito” İnanır, İpek İnan ve Berkan Cen “ThetaBetaPlays” bir ay boyunca bir malikanede kalarak büyük ödülü kazanmak için birbirleriyle yarışacak.

Yeni bir format farklı bir soluk

House of Gamers, ana mecraları Twitch ve YouTube olmak üzere, tüm sosyal medya mecralarında JTG TV isimli kanal üzerinden takip edilebilecek. Seyir zevki yüksek, rekabet dolu bu formatla TV program kalitesinde yayınlar yapacak House of Gamers, oyun ve eSpor alanına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Bilgisayar oyunlarının yanı sıra bilgi, sözel, yetenek, fiziksel aktivite oyunları ile birbirlerine karşı yarışacak yarışmacılar hediye ve haftalık puanlar için mücadele edecek.

House of Gamers’i her hafta ziyaret edecek ünlü isimler yarışmacılara beklemedikleri sürprizler yapacaklar. Ev içerisinde online yarışmalar, etkinlikler, halk oylaması gibi görevlerle puan toplayan yarışmacılar birbirlerine de puan verecek ve sürpriz ödüllerin ve finalde büyük ödülün sahibi olacak.

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap