Zenginliğin yıllardır en önemli göstergelerinden biri olan yatlar son dönemde mimar ve mühendislerin ortak çalışmasıyla bambaşka tasarımlarla ortaya çıkmaya başladı.

Milano merkezli HBD Studios tarafından inşa edilen ve L’Amage adı verilen bu kusursuz yat, sektörün en gözde modellerinden biri olacak gibi görünüyor.

Milano merkezli HBD Studios tarafından meydana getirilen bu görkemli süper yat konsepti, Fincantieri Sundance konsept yat gibi üst düzey modellerin de yer aldığı Monako Yat Fuarı’nda boy gösterdi. Tamı tamına 190 metre uzunluğa sahip olan L’Amage, dünyanın en uzun yatlarından bir tanesi olarak karşımıza geliyor. 222 metrelik Triple Deuce isimli yattan sadece 32 metre daha kısa olan L’Amage, 28.6 metrelik genişliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. 2018 yılında maviliklerle buluşması beklenen bu güzellik, daha şimdiden deniz aşıklarını heyecanlandırmayı başarıyor.

l-amage-superyacht-concept-04

Etkileyici ve ferah yapısıyla merak uyandıran L’Amage süper yatı, bünyesinde barındırmış olduğu 14 adet lüks kamarada, 30’dan fazla misafiri ağırlayabiliyor. Ayrıca sahibi için özel bir kral dairesine de ev sahipliği yapan bu etkileyici süper yat, uzatılmış üst güvertesi, maviliğin güzelliklerini sunan sonsuzluk havuzu ve katlara ayrılmış jakuzileriyle de ultra lüks bir deniz yolculuğuna sizleri davet ediyor.

l-amage-superyacht-concept-01

Elbette yenilikçi bir tasarıma sahip olan L’Amage yatının, sahiplerine sunmuş olduğu lüks olanaklar bununla sınırlı değil. L’Amage, uzun burun kısmına yerleştirilmiş olan helikopter pistinin yanı sıra her katında da ayrı bir lüks imkanı barındırıyor.

l-amage-superyacht-concept-03

Bu özelliklerin dışında performansıyla da hayranlık uyandıran L’Amage, maksimum 32 knotluk hıza da ulaşabiliyor. Ancak böylesine lüks imkanların yer aldığı bu güzel yatın hızı, ikinci planda kalıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap