Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve yabancı yatırım fonlarının destek verdiği girişim: Armut, 2011 yılında basit ama çok güçlü bir soruyla yola çıkmış: “Kaliteli hizmet verenlere nasıl kolayca ulaşabilirim? Semtimde yaşayan en iyi hizmet verenleri sokak sokak dolaşmadan ya da tanıdıklara sormadan bulmanın bir yolu olmalı.”

Bir ihtiyaçtan yola çıkan platform, üstün teknolojisi, kaliteli profesyonelleri ve gerçek müşteri yorumları sayesinde hızla büyüdü. Bugün 100.000 üzerinde profesyonele hiçbir reklam harcaması yapmaksızın büyük bir iş ve kariyer imkanı sağlıyor ve binlerce kullanıcının nakliyattan, tamirata, düğün organizasyonunundan fotoğraf çekimine tüm ihtiyaçlarına çözüm oluyor.

Bugün için İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir ve Kocaeli‘de faaliyet gösteren girişim, kaliteli profesyonellere kısa yoldan ulaşma, teklif alma ve pazarlık yapma gibi imkanlar da sunuyor. Mevcut profesyonellerin kalitesini de daha önceki referanslarından puanlama ve yorum yoluyla karşılaştırmanıza imkan sağlıyor.

7 farklı dil konuşan, 15 ülkede yaşamış genç, dinamik ve uluslararası ekibe sahip girişim, hizmet sektörünün işleyişini değiştirmek ve hizmet alanların hayatını kolaylaştırmak için çalışıyor. Kurulduğu 2011’den bu yana Endeavor, Altın Örümcek, Garanti Bankası, KAGİDER, Forbes ve Wired gibi otoriterlerden ödül alan girişim, Türkiye‘yi uluslararası düzeyde temsil etmeye devam ediyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap