Marvel Comics‘in kurgusal karakteri Wolverine‘den uyarlanan Amerikan süper kahraman filmi Logan, X-Men serisinin onuncu, Wolverine karakterinin üçüncü ve son filmi olarak planlandı. 17 sene boyunca Wolverine hayat veren  Hugh Jackman‘ın yer aldığı yapımda, usta oyuncu karakterle adeta bütünleşti ve yapım kısa sürede kendisine oldukça geniş bir hayran kitlesi edindi.

X-Men serisi ile oldukça geniş bir kitle tarafından tanınma fırsatı yakalayan ve sinemaseverlerin en sevdiği karakterler arasına girmeyi başaran Wolverine, X-Men yapımları da dahil toplam 10 filmden oluşuyor ve ne yazık ki filmin hayranları bu yapımların hiçbirinde Hugh Jackman‘ı Wolverine‘nin ikonik kostümüyle kameralar karşısında görme fırsatı yakalayamadı.

Seri her ne kadar 17 yıl boyunca büyük bir izleyici kitlesi ve başarı elde etse de, serinin hayranları ve izleyiciler Wolverine‘yi ikonik kostümüyle görememekten oldukça şikayetçi. İzleyicilerle aynı duyguları paylaştığını belirten Hugh Jackman da verdiği röportajda konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

Nasıl yapacağımı bilemediğim birçok şey oldu. Hayranlar her zaman, “seni ne zaman sarı mavi kostümde göreceğiz? Kostümü giymen lazım!” diyordu. Biz de bunu The Wolverine’de az da olsa denedik ama olmadı. Filmin sonundaki uçak sahnesinde Wolverine bir kutuyu açıyor ve klasik kostüme bakıyordu. Sanırım bu sahne daha sonra kesildi. Kısacası kostüm bir türlü nasıl yapacağımıza karar veremediğimiz bir nokta oldu

Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap