Noel, her sene sonunda ışıklı süslemeleriyle caddelerimizi büyüler. Alışveriş merkezlerindeki mağazalar ise rengarenk çam ağaçlarıyla tamamen bütünleşir.

Kokulu mum, hediyelik eşya ve mum aksesuarı üreticisi olan dünyaca ünlü Amerikan Yankee Candle şirketi, Williamsburg’ta bulunan mağazasında misafirlerine ise yılın her günü Noel heyecanını yaşatıyor.

Kokusundan kendimizi alamadığımız orijinal tasarımlı mumların olduğu dükkanlardan çok farklı dekore edilmiş olan Yankee Candle Köyü, küçük bir kasabaya benzetilmiş. İçinde; mum mağazası, oyun alanı, Noel parkı, butik, şeker ve oyuncak dükkanı gibi çeşitli bölümler yer alıyor. Orta alan ise işlek bir caddeyi andırıyor.

Parka girdiği zaman şehir halkı; parıldayan gökyüzü, üzeri kar yağmışçasına çam ağaçları, renkli evler, geyikler, Noel figürleri ve süslendirilmiş ışıklı yollar ile Virginia’da yılın en sıcak günü olsa dahi yeni yıl atmosferini yaşıyor.

Yılbaşı konseptiyle dikkat çeken bu yere gelmek için mum almak şart değil. Birçok özelliğiyle Williamsburg Yankee Candle Köyü, ziyaretçilerini senenin her günü kucaklıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap