Perakendeden gıdaya, emlaktan otomobile, teknolojiden turizme kadar birçok farklı sektörde indirim furyası başlıyor. Terör ve ardından yaşanan darbe girişimiyle tüketimin önemli ölçüde düştüğü Türkiye’de, sektör temsilcileri büyük indirimlere hazırlanıyor.

Konut

Son dönemlerde satışların azalmasıyla önce bankalar faiz indirdi, şimdi de gayrimenkul sektörü temsilcileri fiyat kırıyor. Peşinde yüzde 25’e varan indirimler var.

Perakende

Mağaza kapatan firmaların ardından ayakta kalmaya çalışanlar, ciroları arttırma telaşında. Yüzde 90’a varan indirimler kapıda…

Otomobil

Birçok sektörde olduğu gibi otomobil sektörü de satışları arttırmak için harekete geçti. Önümüzdeki dönemde yeni model otomobillerin fiyatlarında yüzde 15’e varan indirimler yapılacak.

Turizm

Tatil sezonu bitiyor, ancak fırsatlar devam ediyor. Bu sene kan ağlayan turizmci sezonun son günlerinde büyük fırsatlar sunuyor. 24 ay taksitten tutun da yüzde 30 indirime kadar birçok fırsat var.

Teknoloji

Kredi kartına taksit sınırlamasıyla sarsılan telefon ve bilgisayar satışları yasağın esnetilmesiyle tekrar canlanıyor. Aynı zamanda teknoloji marketleri de stokları eritmek TV’lerde için indirime gidiyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap