Birçoğu sosyal ağları günlerce meşgul edecek konuların ana kahramanı olsa da yine de bu mecranın içinde yer almak istemiyor. Hollywood’un kimi ünlülerine için internet çok gerekli bir ihtiyaç değil ve yozlaşmaya yol açıyor.

Louis C.K.

Ünlü komedyen internette özel bir hayran kitlesine sahip olsa da sürekli telefon kullanma gibi alışkanlıkları edindirdiği için bu mecranın bazı özelliklerine muhalif yaklaşıyor.

Christopher Walken

Walken’a göre internetten zararlı olabilecek birçok bilgiye de ulaşmak mümkün. Bu nedenle sanıyoruz Walken biraz internetten ürküyor.

Angelina Jolie

Boşanma kararı hala konuşulan Angelina Jolie, internet kullanmayı pek iyi bilmiyor. Bir defasında Amazon.com‘dan alışveriş yapmak isteyen ünlü yıldız bayağı zorlandığını ifade etmiş.

Shailene Woodley

Uyumsuz serisinin ünlü yıldızı Shailene Woodley, daha fazla özgür olabilmek için akıllı telefon kullanmayı tercih etmiyor. Kendi bir yol bulmak istediğinde de insanlara sormayı tercih ediyormuş.

Jennifer Lawrence

Telefon ve internet ile arasının iyi olmadığını önceden de ifade eden Jennifer Lawrence, telefonundaki uygunsuz görüntülerin çıkmasından sonra bu ortama daha çok soğuduğunu ifade etmişti.

George Clooney

George Clooney, tam bir Facebook ve Twitter düşmanı. Bu ağlardan meşhur olan kişileri de “moron” buluyor.

Rachel McAdams

2009’da bu zamanları “karanlık çağ” olarak nitelendiren Rachel Adams, e-posta’yı gerçekten kötü bulduğunu söylemişti. Umarız şimdilerde Netflix’de yer almak onu mutlu ediyordur.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap