Oyuncu Okan Karacan, şarkıcı Kendi ve İbrahim Saraçoğlu gibi ünlü isimle kendi markalarıyla bu yıl 14. kez kapılarını açacak olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda yer alacak.

Günümüzde kendi işinin patronu olmak ve bunu yaparken daha az riskle daha fazla kazanç elde etmek isteyenlerin birinci tercihi; franchising… Bugünün rekabet koşulları kurumsal ve güçlü bir marka yaratmak için sıfırdan başlamak yerine, güçlü, bilinen ve büyük bir zincirin parçası olma avantajı birçok girişimciyi franchising sistemine yönlendiriyor. Sanat, spor ve iş dünyasının da büyüme stratejisi olarak öncelikli tercihi de markalaşmak ve franchise oluyor.

Franchise ve Markalı Bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında 14. kez buluşturan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, bu yıl da ticarette başarılı çalışmalara imza atan ünlü isimlere ev sahipliği yapacak.

kendi-kozmetik

Şarkıcı Kendi’nin kozmetik markası var

İbrahim Tatlıses’in 2010 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde kurduğu Tatlıses Çiğ Köfte ile başlayan gıda yatırımı diğer ünlülere de ilham kaynağı oldu. Uzunköprü Köftecisi yatırımı ile oyuncu Okan Karacan’nın, bitkisel tedavileriyle dünya çapında tanınan beslenme uzmanı, Türk kimya profesörü Prof. Saraçoğlu markasıyla İbrahim Saraçoğlu’nun, Kendi Cosmetics markasıyla şarkıcı Kendi’nin aralarında olduğu fuarda, 400’e yakın yerli ve yabancı firma yer alacak.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap