İlginç karakteriyle tanınan Gana asıllı İtalyan milli futbolcu Mario Balotelli, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda futbol dünyasının son zamanlarda en çok konuşulan oyuncusu olmayı başardı. İtalyan gazetesine verdiği röportajda Altın Top Ödülü hakkında açıklamalarda bulunan oyuncu, hem futbolseverlerin, hem de dünya basınının ilgi noktası oldu.

Futbolun haylaz yıldızı” olarak bilinen Mario Balotelli‘den son günlerde bu kadar sık bahsedilmesinin en büyük nedeni, İtalyan Brescia Oggi gazetesine verdiği röportajda “Altın Top ödülünü kazanmaya ne kadar yakınsın?” sorusuna verdiği yanıt oldu.

Altın Top ödülünü kazanmaya ne kadar yakınsın?” sorusuna, “bir şansımın olabilmesi için Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo‘yu öldürmem gerek” yanıtını veren ünlü futbolcu, Messi ve Ronaldo‘nun yaklaşık 9 yıldır bu ödüldeki ilk iki isimi oluşturması konusuna, oldukça eğlenceli bir şekilde dikkat çekti.

Yaptığı açıklamaların ardından öz eleştiriden kaçınmayan Balotelli, verdiği röportajda, “kariyerimde yaptıklarıma bakıyorum da, yeterli değil… Çok daha fazlasını yapmalıydım” ifadelerini kullandı ve bu açıklamalarını, futbola çok kısa bir ara vereceğini belirttikten sonra, “iki haftalığına tatile çıkıyorum. Ama tam bir tatil olacak. Şampiyonlar Ligi finalini de izlemeyeceğim” sözleriyle tamamladı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap