Logitech tarafından satın alınıp bünyesine dahil edilen, ürettiği kulak içi kulaklıklar ve 360 derece Bluetooth hoparlörle piyasada en çok talep edilen üreticilerden birisi olarak gösterilen Ultimate Ears, oldukça ilginç bir rekor kırarak Guinness Rekorlar Kitabı‘na girmeye hak kazandı.

Birden fazla hoparlörü birbirine bağlayarak ziyaretçilerine tek bir kaynaktan müzik dinleme deneyimini oldukça eğlenceli bir şekilde yaşattı.

Birden fazla hoparlörün birbirine bağlanarak aynı müziği çalmasına olanak tanıyan yeni özelliği PartyUp‘ı kullanan Ultimate Ears, Paris‘teki Les Frigos‘ta organize edilen etkinlikte 208 hoparlörün tek bir kaynaktan şarkı çalmasını sağladı.

Oldukça yoğun bir talebin olduğu etkinlikte 208 adet 360 derece Bluetooth hoparlörün aynı şarkıyı çalmasını sağlayan şirket yeni bir rekorun da sahibi oldu.

Taşıma konusunda oldukça kullanışlı olan ürünün bir kısmı masaların üzerinde, bir kısmı ise tavandan iplerle sarkıtılırken bir kısmı da ziyaretçilerin ellerinde etkinlikte boy gösterdi. 150 konuğun katıldığı gecede popüler Fransız DJ’ler Richard Orlinski, Michael Canitrot ve Antonin sahne aldı.

Resmi olarak Guinness Rekorlar Kitabı Hakemliği yapan Cristelle Betrong tarafından bu rekor denemesinin başarılı olduğu ve Ultimate Ears‘ın 208 adet 360 derece Bluetooth hoparlörle tek bir kaynaktan şarkı çalma girişiminin başarılı olduğu onaylandı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap