Avrupa’nın en büyük üçüncü oyun ve video yapımcısı olarak seçilen ve şuan için 28 ülkedeki stüdyoları ile dünya çapında bir varlığa sahip olan Ubisoft, 2016 yılının ilk çeyreğinde en başarılı oyun şirketi seçilerek büyük bir başarıya imza attı. Bu başarısını ve 30. yaşı onuruna, kullanıcılarını sevindirecek adımlar atan şirketten yeni bir haber daha geldi.

30. yaşı onuruna kullanıcılarına her ay ücretsiz bir oyun paylaşan Ubisoft, bu serüvenine geçtiğimiz haziran ayında başladı ve hala ücretsiz oyun paylaşma konusunda kararlı.

2016 yılını kullanıcıların unutmayacağı bir şekilde tamamlamak isteyen şirket yılbaşına özel olarak, ücretsiz oyun fırsatını kaçıran kullanıcılar için, son bir fırsat verme kararı aldı. Yılbaşı hediyesi niteliğindeki bu kararın ardından kullanıcılar, 15 Aralık ile 18 Aralık arasında yedi oyunu ücretsiz olarak indirerek oynama hakkına da sahip olacak.

Yılbaşı hediyesi olarak belirlenen oyunlar arasında:  Prince of Persia, The Sands of Time, Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good & Evil, Far Cry 3: Blood Dragon ve Assassin’s Creed 3 yer alıyor.

En son kasım ayında kullanıcılarına ücretsiz olarak Far Cry 3: Blood Dragon‘u hediye eden Ubisoft‘un bu cömertliği 2017 yılında göstermeye devam edip etmeyeceği ise büyük bir merak konusu.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap