Türkiye'nin eşsiz zenginliğini, köklü ödeme alışkanlıklarını ve dinamizmini Türkiye'nin Ödeme Yöntemi'ne dönüştüren TROY, Refika Birgül ile birlikte bu toprakların lezzetlerini keşfe çıkıyor.

TROY, ünlü şef, gazeteci ve yazar Refika Birgül ile Türkiye'nin ortak değerlerini merkezine alan bir işbirliğine gitti. Refika'nın Mutfağı ile tanıdığımız ve evlerimize konuk olan Refika Birgül, TROY ile birlikte Türk mutfağının değerlerini keşfe çıkacak. Yemek tariflerinden püf noktalara yemek kültürümüzü birçok açıdan ele alacak iş birliğinin ilk çalışmaları yayınlandı.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından, Türkiye bankacılık ve finans sektörünün ortak çabalarıyla 2016'da hayata geçirilen ödeme yöntemi TROY, tüm özelliklerini ve ilhamını Türkiye'nin toplumsal dinamizminden ve asırlara yayılan ödeme alışkanlıklarından alıyor. “Paranın ve ticaretin doğduğu topraklarda neden Türkiye'nin kendi ödeme yöntemi olmasın” sorusuyla yola çıkan TROY, bilgisi ve birikimi ile Anadolu'nun tatlarını izleyicilerine ulaştırmasıyla tanınan Refika Birgül ile Anadolu'nun saklı lezzetlerini ve hepimizin çok sevdiği yemekleri keşfediyor.

TROY türkülere kattığı yenilikçi yorumlarla tanınan genç sanatçı Evrencan Gündüz ile bu toprakların seslerini keşfederken bir taraftan Refika Birgül ile de damak tadımızın bir haritasını çıkaracak.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap