Geçtiğimiz hafta Londra'da düzenlenen moda haftası özellikle de erkek modası ile ilgili çok şeyin değişeceğine dair ipucuları ile doluydu. Özellikle son iki senedir alıştığımız modanın dışına çıkan koleksiyonlar ardı ardına gelmeye devam ederken neyseki çok sevilen bir sanatçıda görmeye alışık olduğumuz bir parça 2017 yazının enlerine girecek.

Nirvana grubunun solisti Kurt Cobain'nin ikonik gözlüğü 2017 yazının ''it'' parçası seçildi. 90'lı yıllarda giyinimi ile de sansasyonel olan Cobain'nin Christian Roth marka gözlükleri epey bir meşhurdur. 2010 yılında tekrar üretilmeye başlanan gözlükler, bu yazın trendi olacağını ise  Londra'da düzenlenen moda haftasında belli etti.

2018 Bahar koleksiyonlarının şöleni ile başlayan moda haftasında dikkatler yenilenen erkek koleksiyonlarındaydı. Baharda görmeye alışık olduğumuz kışlık görünümün aksine yazlık parçalar haftaya şenlik katarken çoğu markanın Chris Roth'nin ikonik gözlüklerini tercih ettiği gözden kaçırılmayacak detaylar arasındaydı.

Son zamanlarda Harry Styles, Migos grubunun üyesi Takeoff, Lil Yachty, Pharrell Williams, Wiz Khalifa ve daha birçok ünlü ismin gözdesi olan gözlükler, daha çok rahat kombinlerle tercih edilse de her türlü kombinle daha çok göreceğiz gibi.

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap