The Terminator T-800 kuşkusuz ki gelmiş geçmiş en farklı ve orjinal bilim kurgu robotlarından biri. Hoparlörlerin üreticileri sizlere, kablosuz hoparlör teknolojisinin yeni jenerasyonunu T-800 Wi-Fi ve Bluetooth hoparlörüyle getirmek istiyor, heyecan verici yeni eklenmiş özellikleriyle birlikte.

Durduğu yerde 45 santimetre uzunluğunda, oldukça büyük, hatta yapay olarak üretilmiş en büyük iç iskelet kafataslarından birisi. Cilalı alaşımdan yapılan T-800 hoparlör, kullanıcısına tiz hoparlör ile derin bas hoparlörünün bir kombinasyonunu sunarak temiz bir ses ve güçlü bass hizmeti vaat ediyor. İki gözde de aletin otantikliğini arttıran ışıklandırılmış kırmızı soketler bulunuyor. Hatta sol göz, canlı yayına ya da üreticilerin bir aplikasyonuyla çekim sonrasında Cloud depolamasına izin vererek video çeken bir yüksek çözünürlüklü kamera barındırıyor.

T-800 hoparlörü Bluetooth, Wi-Fi ve Aux kablosu ile bağlanabiliyor. Ses kontrollü yapay zekası ile müzik yayını yapan servislere, hava, haberler, trafik ve çeşitli gerçek zamanlı bilgiye basit sesli komutlarla erişilebiliyor. Telefonunuz ile bağlıyken hoparlörün içinde bulunan mikrofonuyla elinizi sürmeden telefon konuşmaları yapabileceksiniz.

Kaynak: Kickstarter


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap