Matt Groening tarafından Fox Broadcasting Company için yaratılan ve ilk bölümü 17 Aralık 1989’da yayınlanan, 28 sezon boyunca izleyicilerinin ve hayranlarının karşısına çıkan, animasyon televizyon durum komedisi The Simpsons'un yaratıcısından yeni bir çizgi dizi geliyor. 

Paylaşılan güncel bilgilere göre; Netflix'le anlaşmaya varan Matt Groening, bu anlaşmanın ardından yeni projesini hayata geçirmek için gerekli hazırlıklara başladı. 

"Disenchantment" adı ile Netflix üzerinden izleyicilerin beğenisine sunulması planlanan projenin şimdilik 20 bölüm olarak tasarlandığı ve ilk 10 bölümünün 2018 yılında yayınlanması planlandığı belirtildi. Fantastik komedi türünde izleyiciyle buluşacak olan yeni çizgi dizi, The Simpsons hayranlarını şimdiden oldukça heyecanlandırmayı başardı. 

Ne zaman yayınlanacağına ilişkin kesin bilgilerin bulunamdığı yeni çizgi dizi "Disenchantment" kısaca: Orta Çağ krallığında yaşayan Prenses Bean, prensesin Elf arkadaşı Elfo ve Elf arkadaşının iblisi Luci’nin maceralarını konu edinecek. 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap