Plak severlerin en çok yakındığı konulardan bir tanesi de istedikleri yerde plak dinleyememeleri. Bu durumu fark eden RokBlok ekibi, bu problem üzerine çalışmalarını gerçekleştirdikten sonra bu taşınabilir plak çaları geliştirdiler.

Plak dinlemek isteyenler için daha pratik ve daha ekonomik bir alternatif sunan Rokblok sayesinde kullanıcılar, istedikleri yerde plak dinlemenin yanı sıra, sunduğu Bluetooth desteği sayesinde 10 metre mesafesindeki herhangi bir kablosuz kulaklık veya hoparlöre sesi gönderebilecek.

Kablosuz plak çalar RokBlok, şarj edilebilir pille çalışıyor ve kendi hoparlörü sayesinde doğal bir tını alabiliyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan yeni nesil plak çaları düz bir zemin üzerinde plağın üzerine yerleştirip çalıştırmanız yeterli.

RokBlok + Bluetooth = Awesome

Kickstarter üzerinden satışa sunulan RokBlok‘un seri üretime geçmesi için 50 bin dolarlık bütçeyi tamamlaması gerekiyordu. 45. gününde 106 bin dolarlık bütçeye ulaşan taşınabilir plak çalar, biriken bütçeden sonra elde edeceği başarının yeşil ışıklarını şimdiden yaktı.

RokBlok‘un tanıtım videosunu izlemek isteyenler için;

 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap