Oyuncu Antony Rapp'ın tacizle suçladığı başarılı oyuncu Kevin Spacey, şimdiye kadar hemcinsleriyle bazı romantik ilişkiler yaşamış olduğunu ve hayatının geri kalan kısmını da "eş cinsel bir adam olarak geçirmeye karar verdiğini" açıkladı.

Rapp daha önce yaptığı açıklamada 14 yaşındayken Spacey’in evine gittiğini ve ünlü aktörün kendisini yatağa yatırarak üzerine çıktığını iddia etmişti. Rapp, olay yerinden kaçtığını ve yaşananları kimseye anlatmadığını ifade etmişti.

Kevin Spacey, resmi Twitter hesabından paylaştığı mesajda Rapp’tan "uygunsuz davranışı" nedeni ile özür diledi ve eş cinsel olduğunu söyledi.

Oscarlı oyuncu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Anthony Rapp’ın oyunculuğuna büyük bir saygı ve hayranlık duyuyorum. Kendisinin hikayesini dinlediğimde dehşete düştüm. Dürüst olmam gerekirse 30 seneyi geçkin bir süre önce yaşanan bu olayı hatırlamıyorum; ancak olaylar dediği gibi geliştiyse kendisine çok sarhoş olduğum bir andaki bu davranışlarımdan ötürü en samimi özürlerimi borçluyum.

Bunca yıl sebep olduğum duygular için de özür diliyorum. Bu hikaye, beni hayatımla ilgili başka konuları anlatmak için cesaretlendirdi. Özel hayatımla ilgili korumacı olduğum için hakkımda pek çok hikaye dolaştığını biliyorum. En yakınımdakiler bilir ki, hayatımda hem erkeklerle, hem kadınlarla ilişkilerim oldu. Erkeklerle romantik ilişkiler yaşadım, onlara aşık oldum ve şimdi de hayatımı eş cinsel bir erkek olarak sürdürmeyi seçiyorum. Bu gerçekle açık ve dürüst bir şekilde yüzleşmeliyim, bu da davranışlarımı gözden geçirmek ile başlıyor.”


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap