4 günlük bayram tatilini hafta-sonlarıyla birleştirerek kendini Akdeniz ve Ege sahillerine atanların şuan keyifleri yerinde. Biz de “Zenginin parası fakirin çenesini yorarmış” diyen atalarımızın bu sözünü yerine getirerek bayramda 5 gün boyunca tatil yapmanın masraflarını çıkardık.

Faaliyet gösteren büyük tur şirketlerinin bayram tatili paketlerinden edindiğimiz verilerle sizlere en çok talep gören tatil merkezlerini ve orada harcayacağınız tahmini ücretleri paylaşıyoruz. Dört kişilik bir ailenin beş yıldızlı ve her şey dâhil otellerde beş günlük konaklama fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Side

Antalya, Turkey - September 26, 2015: People parasailing on the blue sky in side manavgat at Turkey under very good veather condition at clear blue sky.

Deniz kum güneş tatili denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biri olan Side’de, oteller çocuklu ailelerin rahat etmesi ve hep birlikte aktivite yapabilmesi için fırsatlar sunuyor. Gün batımını izlemek için en güzel yerlerden biri olan Apollon Tapınağı, doğanın bütün güzelliklerini sunduğu Manavgat Şelalesi’ne yapılacak turlar da, Side tatilini eşsiz kılıyor.

Fiyat: 1700 – 3000 TL

Belek

Antalya, Turkey - September 21, 2015: Beach scene with people having fun, sunbathing, swimming, children playing in mediterrenian sea, Antalya

Çocukların eve dönmek istemeyecekleri tatil bölgelerinin başında Belek geliyor. Su kaydırağı / aquapark, animasyon, çocuk kulübü ve daha birçok eğlenceli aktiviteyi bir arada sunan Belek, aynı zamanda yemyeşil doğasıyla dikkat çekiyor. Kısa bir yolculukla Aspendos’a ulaşmak ve tarihte yolculuğa çıkmak da mümkün.

Fiyat: 2100 – 3500 TL

Alanya

Alanya, Turkey - May 02, 2015: Red Tower (Kizil Kule)   marina and the town of Alanya in sunset time. No people.

Çocuk dostu otelleriyle ebeveynlerin kendilerini rahat hissettiği bir tatil bölgesi Alanya. Masmavi denize, Mısır Kraliçesi Kleopatra’ya da ev sahipliği yapan plajlara sahip Alanya’da, tatili uzatmak için birçok sebep var: Alanya Kalesi, Damlataş ve Dimi Mağaraları, Atatürk Müzesi bunlardan sadece birkaçı.

Fiyat: 1500 – 2500 TL

Bodrum

mugla, turkey - July 28, 2013:People are resting and selling touristic items at narrow streets of bodrum summer town of mugla turkey

Tatil için Bodrum’u tercih edenlere tek öneride bulunmak mümkün değil çünkü her köşesinde farklı bir güzellik keşfetmek mümkün. Oteller, çocukların eğlenceli bir tatil geçirmesi için her türlü imkanı sunuyor. Cıvıl cıvıl sokakları, muhteşem koyları ve Türkiye’nin tek Sualtı Arkeoloji Müzesi, Bodrum’u eşsiz kılıyor.

Fiyat: 2000 – 3000 TL

Kuşadası

Kusadasi, Aydin, Turkey - October 24, 2015: Cruise ship at the Kusadasi Port. Kusadasi which is a resort town on Turkey's Aegean coast. Most of the people will visit the Ephesus ruins, Mary Home and Selcuk province during the day.

Mavi bayraklı plajları, kumsalları ile çocukların anılarında yer edecek Kuşadası’ndaki otellerin sağladığı hizmetler, ebeveynlere de keyifli bir tatil yapma olanağı sunuyor. Su sporları, tekne turları yapma imkanı sunan Kuşadası’nda görülmesi gereken yerlerin başında, nesli yok olmaya yüz tutmuş bitki ve hayvan türlerine de ev sahipliği yapan Kuşadası Milli Parkı geliyor.

Fiyat: 1800 – 2750 TL


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap