Yakında bazı Starbucks’larda pizza siparişi vermek mümkün olabilir.

Kahve devi Starbucks, New York, Seattle ve Chicago’da kahvenin yanı sıra İtalyan fırınlarından çıkma pizzalarını satışa sunmaya başlayacak.

Princi olarak bilinen pizza zinciri ile anlaşmaya varan Starbucks, bu kararını CEO’su Howard Schultz aracılığıyla yaptı. Schultz dünyadaki birçok yerde mutfak deneyimi yaşadığını ancak Princi’nin diğerlerinden çok farklı olduğunu belirtti.

Temmuz ayında gerçekleşen yatırımın 2017 yılı sonu itibariyle yerini bulacağı düşünülüyor.

1986 yılında Rocco Princi tarafından kurulan Princi, kısa zamanda ününü tüm Avrupa’ya duyurdu. Yüksek kalite pizza deneyimi sunan Princi’nin Starbucks ile birlikteliği nasıl sonuç verecek merakla bekleniyor.

Menüye çorba ve kahvaltı da eklenecek

Starbucks yakında menüsüne çorba eklemeye de hazırlanıyor.

Organik çorbalarına 2017 ilkbaharında geçmeye hazırlanan Starbucks, tavuk ve domates çorbalarını sevenlerine sunacak.

Kahve zinciri ayrıca kahvaltı menüsü sunmaya da hazırlanıyor. Önümüzdeki yıllarda kahvaltı ve öğle yemeği menülerini genişletme planı yapan Starbucks, vakumda yumurta ve glütensiz kahvaltı gibi farklı seçeneklerle çeşitliliğini iki katına çıkarması bekleniyor.

Ürünlerin Türkiye‘ye ne zaman geleceği konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak Starbucks, ABD‘de yapacağı birkaç aylık denemeden sonra tüm dünyadaki şubelerinde bu ürünlerin satışına başlayabileceğini belirtti.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap