Birçok şirket tarafından kullanılan çevrimiçi test ve sınav uygulaması platformu QuizCV, artık soru paylaşım platformu Peop.live ile desteklenecek.

Şirketlerin işe alım süreçlerini güçlendirmek isteyen QuizCV, şirketlere özel test/sınav odaklı, pazar yeri modelinde hizmet sunan bir girişim. Bu altyapıyla şirketlerin çalışanlarına veya işe alacağı kişilere çeşitli testler uygulamasını sağlayan girişim, şu anda 60 şirket tarafından ücretli olarak kullanılıyor. QuizCV’nin ücretsiz özelliklerinden faydalanan şirket sayısı ise yaklaşık 50 civarında.

QuizCV şuan uzmanlar tarafından hazırlanmış 2’si İngilizce, 5’i genel yetenek, 1’i dikkat ve algı testi olmak üzere, 6 adet profesyonel test hizmeti sunuyor. Şirket geçtiğimiz 10 ayda 130 milyon lira ciro elde etti. Platform şuan AvivaSA, Golf Dondurma, Anadolu Grubu gibi birçok ünlü şirket ve markayla da iş birliği içerisinde. 

QuizCV, canlı soru & cevap uygulaması Peop.live ile yeni bir açılım hedefliyor. 2017’nin ikinci çeyreğinin sonunda yayınlanan Peop.live, başta panel, canlı yayın, eğitim, webiner, toplantı vb. olmak üzere, her türlü canlı etkinlikte katılımcılarla anlık olarak soru sorulmasını sağlayan bir girişim. Sli.do’nun bir benzeri olan Peop.live, özellikle şirketlerin panel, konferans ve toplantılarında kullanılan bir çözüm olmak istiyor.

Peop.live ile bir etkinlik konuşmacısı katılımcılardan soru alabiliyor ve anlık olarak anket düzenleyip yanıtlarını görebiliyor. Herhangi bir uygulama yüklenmesi gerektirmeyen Peop.live, mobil tarayıcılar üzerinden rahatlıkla katılımcıların yanıtlarını alıp konuşmacının bilgisine sunuyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap