Sinemada film izlemenin olumlu yönleri olduğu gibi olumsuz yönleri de olabiliyor ve birçok kişiyle aynı anda izlediğiniz için onları rahatsız edecek davranışlardan da uzak durmanız gerekiyor. Muhabbet edenler, film başlamasına rağmen telefonla ilgilenenler veya birçok faktör film esnasında oldukça can sıkıcı bir durum olabiliyor.

Biraz önce saydıklarımızın birisinden rahatsız olan 37 yaşındaki Brandon Vezmar, ilk kez buluştuğu kız arkadaşını dava etti.

Austin’de yaşayan 37 yaşındaki Brandon Vezmar, internet üzerinden 35 yaşındaki bir kadınla tanıştı ve birlikte gittikleri sinema filminde, telefonla çok oynadığı ve dikkatini dağıttı gerekçesiyle kız arkadaşına dava açarak bilet ücretini geri istedi.

Film başladıktan sonra 15 dakika boyunca telefonunu 15-20 kez kontrol eden ve mesaj gönderip gelen mesajlara cevap veren 35 yaşındaki ismi belirtilmeyen kadın, gittikleri Galaksinin Koruyucuları 2 filmi esnasında Vezmar‘dan birçok kez uyarı aldı; ancak bu uyarı ya kulak asmadan mesajlaşmaya devam etti.

Bunun üzerine oldukça gerilen ve sinirlenen Brandon Vezmar, 35 yaşındaki kadının dışarı çıkıp mesajlaşmasına orda devam etmesini istedi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından gidip geri gelmeyen kadına tazminat davası açan Vezmar, filmin bilet ücretini karşılaması için 17 dolar istedi.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap