Akıllı telefonların hayatımıza girişinden bugüne birçok uzaktan erişimli uygulamalar da beraberinde hayatımıza girdi. Telefonlar üzerinden bilgisayarımızın masaüstünü yönetip televizyonlarımıza kumanda görevi yüklemeye kadar büyük bir yelpazede bu yenilikler hayatımıza girmiş görünüyor.

Peki size akıllı telefonunuz üzerinden yenilikçi bir uygulama kullanarak ayakkabınızı kişiselleştirebileceğinizi söylesek? Kulağa gayet güzel bir fikir gibi geliyor. ShiftWear firması ise bu uygulamayı hayata geçirmeyi başarmış.

İstediğiniz deseni yaratabileceğiniz ShiftWear sayesinde ayakkabılar kendine özgü oluyor

ShiftWear markası sıfır boğaz modeli yarım boğaz ve tam boğaz seçenekleri ile ürünü satışa sunuyor. Ürünün fiyatı ise 250$ ‘dan alıcı bulmakta.

ShiftWear ayakkabı modellerinde bir ilki gerçekleştirerek ürettiği ayakkabıların üzerine kendi seçtiğiniz animasyonların oynatılmasına olanak sağlıyor. İsterseniz animasyon yerine resim de koyabileceğiniz ayakkabıların yaratıcısı ShiftWear bununla da kalmayıp üzerindeki siyah kısımları değiştirilebilir şekilde tasarlamış. Bu sayede elinizde akıllı telefon, ayağınızda size özel bir ayakkabı ile özgün olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ayakkabıların boğazlı seçenekleri de mevcut

Ayakkabının yüzeyi esnek, kaliteli ve çok keskin olmayan oval hatlara sahip ve bu da beraberinde resimlerinizi ve animasyonlarınızı daha gerçekçi ve göz alıcı hale getiriyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap