Bulmaca severler için başarılı bir alternatif olan Shadows – 3B Blok Bulmaca, sıra dışı oynanışı sayesinde dikkatleri çekiyor. Birkan Beyaz ve Sefa Tunçkanat tarafından yaklaşık 6 ay içinde geliştirilen Shadows, kısa bir süre önce ücretsiz olarak Android platformu için kullanıma sunuldu.

Alıştığımız bulmaca oyunlarından farklı bir oynanışa sahip olan Shadows – 3B Blok Bulmacada amaç verilen blokları döndürerek veya hareket ettirerek istenen gölgeleri oluşturmak. Her bölümün sağ üst kısmında bölümün başarı ile geçilmesi için oluşturulması gereken gölge yer alıyor.

Verilen blokların yerlerini ve açılarını değiştirerek gölgeleri oluşturup seviye atlıyorsunuz. Hedeflenen gölgeyi ne kadar az hamlede yaparsanız o kadar çok puan topluyorsunuz. Bulmacanın 50 bölümden oluştuğunu da söyleyelim.

Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen Shadows, sadece 15 MB büyüklüğünde. İnternet gerektirmeden de oynanabilen Shadows – 3B Blok Bulmaca, kısa süre içinde 5 bin indirilme barajını da aştı. Günlük ortalama 5 ila 10 bin bölümün oynandığı Shadows, zeka oyunlarını ve bulmaca oyunlarını seven Android kullanıcıları için biçilmiş kaftan.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap