İngiltere bazlı Sainsbury’s süpermarketi bu sene Sevgililer Günü’nde eş cinseller için özel kutlama kartı çıkaracağını duyurdu.

Sevgililer Günü’ne bir haftadan az bir süre kalmasıyla güller, romantik yemekler ve çeşitli romantik aktivitelerin zirve yaptığı döneme girmiş bulunuyoruz. Hepimizin aşk ve sevgiyle dolduğu Sevgililer Günü’nü farklı kılacak bir adım Sainsbury’s süpermarketinden geldi.

İngiltere’nin ikinci büyük süpermarket zincirlerinden biri olan Sainsbury’s bu sene Sevgililer Günü’nde eş cinselleri de düşündü. Basit tasarımlarıyla çok ince bir noktaya dokunan Sainsbury’s’in bu ilk adımı değil. Geçtiğimiz sene Christmas’da da eş cinsel çiftler için reklam yapmıştı.

500’e yakın Sainsbury’s dükkanlarında satışa sunulacak olan kutlama kartlarının fiyatı da 1.99 pound olacak. İngiltere’deki kutlama kartı endüstrisinin toplam değeri 1.7 milyar pound iken bu miktarın yaklaşık 40.2 milyon poundu Sevgililer Günü kartlarından geliyor. Sainsbury’s güne özel çıkartığı kutlama kartları için herhangi bir kar amacını gütmediklerini de belirtti.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap