Fransız mesajlaşma Startup’u LoveBox sayesinde sevdiğiniz kişiye hediye edeceğiniz bir kutu aracılığıyla telefon mesajlarınız yerine kutular üzerinden görünen mesajlarla iletişim kurabiliyorsunuz.

LoveBox’ın mesajlaşmaya getirdiği yenilik ise Wi-Fi aracılığıyla bağlanan iki kutunun mesajları bir ekranla görüntüleyebiliyor. Telefonlarınızı eşleştirdikten sonra kutulara yardımcı bir uygulama sayesinde istediğiniz mesajları göndermek mümkün hale geliyor. Bu sayede de sevdiğiniz işten döndüğü zaman istediğiniz mesajı okuyabiliyor.

Boîte d’amour (Aşk kutusu) mesajlarınızın gittiğini belirtmek için ön tarafında bulunan küçük plastik kalbi her mesaj gittiğinde döndürüyor.

Kutuyu açtığınızda ise büyük bir sürpriz daha sizi bekliyor. Ekran üzerine yansıtılmış mesajınızın yazılı hali ile yüzünüzün resmi alıcıya gösterilebiliyor. Kutunun en güzel özelliğinin bu olduğu belirtiliyor.

LoveBox, sevdiğiniz kişiye mesaj göndermenize imkan sağlıyor

Fransız LoveBox’ın ise tabi ki kendine özgü bir hikayesi var. Şirketin kurucusu Jean Gregoire, Amerika’ya yolculuğu sırasında geride sevdiği kişiyi uzun bir süre yalnız başına bırakmak istemiyor ve bu kutuyu sadece onun için geliştiriyor. Daha sonra ise bu kutuyu bütün dünyaya duyurmaya karar veriyor.

Tabi ki bu mesajlaşmayı 10 $ karşılığında telefonunuzdan yapabildiğinizi bilseniz de 120 $ değerindeki bu kutu size romantizmi vadediyor ve etiketlerin sevginiz karşısında bir değeri olmadığını hatırlatıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap