Her seviyede sanatsal üretimi teşvik etmek  amacıyla kullanıcılarına "Sanat Kutuları" gönderen Kutuda Sanat Var bu yolla sanatı her kesime yaymayı hedefliyor.

Geçtiğimiz ocak ayında açılan abonelik usulü e-ticaret sitesi ile hayatlarımıza giren Kutuda Sanat Var, bu ay itibariyle hem geriye dönük kutularının da satın alınabileceği online mağazasını açtı, hem de kutularını sevenleri ile perakendede buluşturmak üzere Zorlu Center’da bulunan Eataly ile anlaştı.

Herkesin aslında birer sanatçı olduğunu farketmesini sağlamak bu sosyal girişimin çıkış noktası. Girişim, ürünlerle sanatsal üretime katkı sağlamak ve kolaylaştırıcı bir rol üstlenmek amacıyla yola çıkmış. Kutuda Sanat Var kurucusu Sarp Süerdaş “Sanatı yaygınlaştırmak, yaratıcılığı tetiklemek üzere kurguladığımız Kutuda Sanat Var kutularını daha çok sanatsever ile buluşturmak için girişimlerimiz devam ediyor. Zorlu Center’da bulunan Eataly ile yaptığımız anlaşma bu çabalarımızın en güzel göstergesi. Gerek kutularımızı geliştirmeye gerek kendimize yeni pazarlar yaratma çalışmalarımız devam edecek. Bu süreçte her geçen gün sayıları artan #içimdesanatvar çalışmaları en büyük motivasyon kaynağımız” diyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap