1 dk

Şahan Gökbakar bankacılıkta da Cem Yılmaz’a rakip oldu

İş&Ekonomi Emrah Ersoy

Geçtiğimiz günlerde serisinin 5’inci filminin çekimlerine başlanan Recep İvedik, kredi pazarlayıp mevduat toplayacak! Ancak hemen belirtelim bu, Recep İvedik serisinin yeni filmindeki rolü gereği bir iş olmayacak.

Recep İvedik karakteri ile izlenme rekorları kıran filmlere imza atan komedyen Şahan Gökbakar, Halkbank’ın yeni reklam yüzü oluyor. Bankadan yapılan açıklamada, “Halkbank yeni dönemi Şahan Gökbakar’lı reklam kampanyasıyla karşılıyor” ifadesine yer verildi.

Gökbakar’ın oynayacağı yeni reklam filmi, Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu ev sahipliğinde, oyuncu Şahan Gökbakar‘ın katılımıyla perşembe düzenlenecek basın toplantısında ile tanıtılacak.

İlginizi çekebilir:  Tarihi ve bilinmeyenleriyle İş Bankası

İş Yılmaz’dan memnun

Gökbakar, bu anlaşma ile beyaz perdede gişe rekabetine girdiği ve zaman zaman medya ve sosyal medya aracılığı ile sert atışmalar yaşadığı ünlü komedyen Cem Yılmaz’a da rakip olacak.

Bilindiği gibi Cem Yılmaz birkaç yıldır İş Bankası’nın reklamlarında oynuyor. Banka yönetiminin de Yılmaz’ın reklamlarından, hem kampanyalara kattığı katkı hem de marka değerine kattığı güç bakımından oldukça memnun olduğu biliyor. Şahan Gökbakar’ın Halkbank yönetimine benzer memnuniyeti yaşatıp yaşatmayacağı ise merak konusu.

7
5
2
2
2
1
1