Oynamış olduğu La La Land filmi ile iyi bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Ryan Gosling‘in yer alacağı diğer bir film olan First Man‘ın vizyon tarihi belli oldu.

Ay‘a ilk ayak basan kişi olarak kabul edilen ve 2012 yılında hayatını kaybeden Neil Armstrong‘u canlandıracak olan başarılı oyuncu Gosling, iddialı bir yapımla daha hayranlarıyla buluşacak.

Deadline tarafından paylaşılan habere göre 12 Ekim 2018 yılında izleyicilerle buluşturulması planlanan First Man‘da 1961-1969 yılları arasındaki Ay yolculuğunun anlatılacağı belirtiliyor.

2005 yılında NASA tarihçisi James Hansen tarafından kaleme alınan Neil Armstrong‘un biyografisinden uyarlama olarak, seyircinin karşısına çıkacak olan First Man, Ay‘a yapılan yolculuğa ilişkin birçok şaşkınlık yaratacak olan bilgiyi de bünyesinde barındırıyor.

Oscar Ödülleri‘ne damga vuran La La Land‘ın yönetmen koltuğunda oturan isim Damien Chazelle ve Ryan Gosling, Neil Armstrong‘un hayatının anlatılacağı filmde tekrar bir araya geliyor. 2018 yılında tamamlanacağı belirtilen filmin oyuncu kadrosuyla alakalı başka bir bilginin bulunmadığını da belirtmekte fayda var.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap