La Liga takımlarından Real Madrid‘de forma giyen Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo‘nun bronz büstünü yaparak bir dönemin en popüler konularından birisi olmayı başaran Emanuel Santos, Portekizli yıldıza yaptığı büstle sosyal medya kullanıcılarının çeşitli esprilerine maruz kaldı. Aradan geçen zamanın ardından Santos, sosyal medyada adından tekrar söz ettirmeyi başardı.

Yaptığı Ronaldo heykelinden dolayı çok fazla eleştiri alan ünlü heykeltraş, Real Madrid‘in bir diğer yıldızı Gareth Bale‘nin büstünü yaptı.

Yetkililer tarafından İspanya‘da uluslararası bir havalimanına ismi verilen ve havalimanına yerleştirilmek üzere yaptırılan büstün Ronaldo‘ya benzememesi sosyal medyanın en çok konuştuğu ve güldüğü konular arasında yer alıyordu.

Portekizli yıldıza yaptığı heykel ile gündeme oturan ve esprilerin odağında kalan sanatçı bu kez Şampiyonlar Ligi finalinin oynanacağı Galler‘in Cardiff şehrinde sergilenmek üzere Gareth Bale‘nin büstünü yaptı ve bu çalışmasıyla sosyal medyada kendini geliştirdiği yönünde yorumlar yapılmasına neden oldu.

264 saatte hazırlanan ve Real Madrid-Juventus karşılaşmasında sergilenecek olan büst, 40 kilo ağırlığında  ve değeri ise yaklaşık olarak 25 bin Sterlin civarında.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap