Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, forma numarası olan 7'yi hayatında önemli bir mihenk taşı haline getirmiş gibi gözüküyor.

Fransız basınına açıklamalarda bulunan RonaldoAltın Top (Ballon d'Or) ödülü ve çocuk sayısını 7'ye çıkarmak istediğini söyledi.

Bu sezonki performansı tartışılan Ronaldo, abartılacak bir şey olmadığı kanısında. Yıldız oyuncu iyi oynadığını, yalnızca gol konusunda kısır kaldığını söyledi.

Altın Top ödülü için tekrar favori olarak gösterilen oyuncu, "bu sezonki Altın Top için hiç endişelenmiyorum; çünkü kazanacağımdan eminim. Beşinci kez aynı başarıyı tekrarlamak kariyerim açısından önemli. Gelecek sezonlarda da kazanmak istiyorum ve kariyerimi mümkün olduğunca uzatarak 7 Altın Top ile noktalamayı hedefliyorum. Buna başaracak hırsım var" diye konuştu.

Hafta başında dördüncü kez çocuk sahibi olan Real Madrid'in 7 numaralı oyuncusu, aileye verdiği değerin özellikle son yıllarda arttığını belirterek, "artık 32, neredeyse 33 yaşındayım. Hayatım sadece futbol değil. 7 çocuk istiyorum" ifadelerini kullandı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap