Portekiz gazetesi A Bola’nın haberine göre, 14.7 milyon avroluk vergi kaçırma davasının ardından üzgün durumda olan Cristiano Ronaldo, Pazartesi günü Real Madrid’den ayrılmak için transfer isteğinde bulundu.

Real Madrid başkanı Florentino Perez, Pazatesi günü MARCA gazetesine yaptığı açıklamada, “Cristiano’nun menajeri Jorge Mendesi, son gelişmelerin ardından medyanın ona olan tavrından kaynaklı, futbolcunun kızgın olduğunu bildirdi. Real Madrid’in bu konuyla bir alakası yok” dedi.

Perez ayrıca, Portekiz’in Rusya’daki 2017 Konfederasyon Kupası'nda mücadele etmesinden dolayı Ronaldo’yu rahatsız etmemek adına oyuncuyla henüz kişisel görüşme yapmadığını söyledi: “Cristiano hakkındaki haberi yalnızca gazeteden okudum, onunla karşı karşıya gelip konuşmadık.”

İngiltere'de, Ronaldo’nun Premier Lig’e döneceği haberleri oldukça fazla yer bulmaya başladı. Manchester United ve Chelsea’nın teklif yapmaya hazır bir şekilde beklediği belirtilirken, Perez, oyuncu için başka bir kulüpten teklif almadıklarını ya da buna yönelik görüşme yapılmadığını söyledi.

Cristiano için daha herhangi bir teklif almadık” açıklamasını yaptı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap