Kadınların dijital asistanı olma hedefiyle kullanıma sunulan Pepapp, yapay zeka ve makine öğrenimi ile kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçlarına özel tavsiyeler vermeyi planlıyor.

Son günlerin tartışma konusu olan yapay zeka ve makine öğrenimini kullanmayı hedefleyen Pepapp, kullanıcılarının özel günlerini önceden tahmin edip, onların kişilik özelliklerine göre yorum ve tavsiyelerde bulunacak. Uygulama, bu tip yorumları zaten yapıyordu. Fakat uygulama, yorum ve tavsiyeleri makine öğrenimi altyapısı ile güçlendirip yapay zeka ile daha üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Bu sayede üyelerinin uygulama ile etkileşimine bakarak alışkanlık ve beğenileri yönünde yorumlar ile tavsiyeler üretmeyi planlıyor.

Pepapp, verdiği tavsiyelerle hamile kalmak isteyen kadınlara yol gösteriyor. İstenmeyen gebelikleri de engelleyen uygulama, kadınları yönlendiriyor. Ayrıca uygulama içinde yer alan Pepzine bölümünde yaşama dair keyifli ve bilgilendirici makaleler kadınlara sunuluyor. Yemek tarifleri, bakım tüyoları, kendini iyi hissetmenin püf noktaları ve daha fazlası bu bölümde yer alıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap