Jumeirah Bodrum Palace’nin yeni işletmecisi ABD’li Paramount Pictures oldu. Sinema ve eğlence konseptinin sunulacağı otel, dünya jet sosyetesinin yanı sıra Hollywood yıldızlarının da gözdesi olmaya aday.

Son yıllarda yerli ve yabancı turizm gruplarının gözdesi olan Bodrum, bu kez farklı bir tarza ev sahipliği yapacak. Kaliforniya merkezli Paramount Licensing Inc. Şirketinin resmi lisansörü Target İnvestment, Paramount Hotels&Resort markalı otelini Bodrum’da hayata geçirdi.

Bodrum Torba Koyu’nda yaklaşık 100 dönüm arazi üzerine konumlanan otel, Dubaili Jumeirah Grup’tan alındı ve bundan böyle “The Bodrum” adıyla hizmete açıldı.

The Bodrum by Paramount Hotels&Resort genel müdürü Alessandro Radaelli, yatırımla ilgili olarak iyi yetişmiş personel ve eğlence anlayışının altını çiziyor. Özellikle kişiye özel hizmet konusunda iddialı olduklarını söylüyor.

Paramount’a gelen misafirler Hollywood konseptine sahip sinema kültürünü ve rahatlığı bir arada bulabilecek. Hollywood’un ihtişamı ve Kaliforniya’nın etkileyici yaşam tarzını anımsatan lüks resort Bodrum’un turizmdeki payını daha da kuvvetlendirecek. Milas-Bodrum Havaalanına 25 kilometre, Bodrum şehir merkezine ise 10 dakika mesafede yer alan 134 süit ve villanın bulunduğu resorta özel yatlar da yanaşabilecek. Gecelik konaklama ise 250 Euro ile 45 bin Euro arasında değişiyor. Otelde sergilenecek sanat eserleri, süit ve villaların televizyonlarında yer alan Paramount Pictures özel film kanalları ve açık hava sineması yeniliklerden bazıları. Ayrıca resortta Paramount markalı ürünlerin satılacağı “The Vault” mağazası da yer alıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap