Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun banka kartları ve kredi kartları, bankaların kredi işlemleri, finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketlerinin kuruluş ve faaliyet esasları hakkında olmak üzere üç yönetmelikte değişiklik yapılması kabul edildi.

1

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, "Bakanlık inşaatlarında ABD menşeili malzeme kullanılmayacak" açıklamasında bulundu.

2

Sylvester Stallone, Instagram'dan yaptığı paylaşımla Rambo serisinin yeni filminin çekileceği iddialarını güçlendirdi.

 
3

914,7 milyar dolara ulaşan Amazon'un piyasa değeri, bu zamana kadarki en yüksek noktasına çıkmış oldu.

4

Berat Albayrak: “Artık dolar güvenilirliğini yitirdi. TL'yi koruyacağız, TL ile yürüyeceğiz ve önümüzdeki dönemde TL daha da güçlenecek.”

5

Post Malone, Stoney albümünün Billboard Top R&B/Hip-Hop Albums listesinde 77 hafta üstüste ilk 10'da yer almasıyla beraber, Michael Jackson'ı geride bırakarak rekorun yeni sahibi oldu.

6

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde bulunan Kapadokya Havalimanı'nda çalışmayan özel jeti havalimanı personelleri iterek çalıştırdı.

7

Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Başkanı Aydın Erkoç: “Otomobil ticaret merkezlerinde Türk lirası ile satış yapacağız.”

8

Döviz bürolarına gelerek, Türk lirası satın alan Kuveytliler, Türk ekonomisine karşı sergilenen kasıtlı tutumun karşısında olduklarını ve Türkiye'ye destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

9

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, geçen hafta kentteki sel selaketinde, Büyükşehir Belediyesi'nin çalışma alanında 164 milyon 761 bin TL'lik zarar olduğunu söyledi.

10