Fuar ve benzeri etkinlikleri dijital dünyaya taşıma hedefi ile yola çıkan Endless Fairs fuar alanının büyüklüğü veya ziyaretçi kapasitesi gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

Fuarı gezmek isteyen kullanıcılara zamandan tasarruf imkanı sunan Endless Fairs, isteyen herkesin evlerinden çıkmadan fuarları gezmelerine olanak sağlıyor.

Gökmen Özdemir tarafından kurulan ve 5 aylık geliştirme sürecinin ardından Şubat 2016 tarihinde kullanıma açılan Endless Fairs, 9 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Henüz herhangi bir yatırım almayan ve öz sermaye ile kurulan online fuar girişimi bugüne kadar 4’ü farklı alanlarda olmak üzere toplamda 5 adet online fuar gerçekleştirdi.

Sitelerinde 250 bin kullanıcının eş zamanlı olarak fuar alanını ziyaret edebildiğini belirten Endless Fairs, bu rakamın 500 bin kişi seviyelerine kadar çıkabileceğini de iddia ediyor. Çevrimiçi fuar sırasında canlı görüşmeler yapılmasını da sağlayan Endless Fairs, canlı görüşmeler için 10 farklı kurum temsilcisinin sisteme dahil olmasına imkan tanıyor.

Böylelikle stand sahibi kurumların ziyaretçiler ile etkileşime geçmesine olanak sağlayan Endless Fairs‘ın sunduğu çözüm gelecekte tüm fuar organizasyonları tarafından kullanılabilir.

Başarılı bir çözüm sunsa da özellikle internet sitesini geliştirmesi gereken Endless Fairs’in, gelecek hedefleri arasında ise yurt dışı merkezli online fuarlar düzenlemek bulunuyor. Son olarak bir sonraki fuarın 18-19 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Online Üniversite Tercih fuarı olduğunu da ekleyelim.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap