Girişimciliğe dair her detayı katılımcılara sunma hedefiyle yola çıkan Zero to One “Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi” Türkiye’nin önde gelen girişimcilik etkinliklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Bu yıl 600 kişinin katılımının beklendiği etkinlik 9 Mart Cumartesi günü Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl birbirinden farklı ve ilham verici girişimcilik hikayeleri olan Webrazzi kurucusu Arda Kutsal, Onedio kurucusu Kaan Kayabalı, Seri Girişimci ve Lidyana.com CEO’su Hakan Baş, 500 Startups İstanbul General Partner Rina Onur gibi yıldız girişimcileri ağırlayan Zero To One etkinliğinde 430 katılımcı yer aldı.

Bu yıl 600 kişinin katılması beklenen etkinlik; Index Grup Yönetim Kurulu Başkan Erol Bilecik, Aslanoba Capital Kurucusu Hasan Aslanoba, Commencis Kurucu Ortağı Fatih İşbecer Markafoni Kurucu Ortak Tolga Tatari, Binans.com Kurucusu Hakan Baş, Mekan.com ve Fırsat Bu Fırsat Kurucusu Reyhan Cepik gibi iş dünyasının önde gelen konuşmacılarını ağırlayacak.

Tarih: 9 Mart 2019 Mekan: Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi

BAŞVURMAK İÇİN!


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap