Evinin genel olarak hakim olan kokusundan rahatsız olanlar için piyasada birçok oda parfümü mevcut. Kötü kokudan rahatsız olanlar genelde ya oda parfümü kullanmayı tercih ediyor, ya da tütsü yakıyor.

İnsanların yaşadığı bu problemi fark eden Moodo ekibi çözüm olarak geliştirdiği projeyle oldukça farklı bir çalışmaya imza attı.

Evin kokusunu değiştirmek isteyen kişilerin oda parfümleri, kokulu mumlar ve tütsüler kullanması ve genelinin aynı kokuya sahip olmasından rahatsız olan ekip, geliştirdiği yeni cihazla kullanıcılara istedikleri kokuyu yaratma ve kullanma imkanı tanıyor.

Evde kendinize özel ve tam sevdiğiniz gibi bir koku oluşturmak istediğinizde, 4 adet koku kapsülünden özel karışımlar hazırlayan cihaz Moodo devreye giriyor.

Akıllı telefonla entegre bir şekilde çalışan cihaz, hangi kokuların ne kadar yoğun şekilde karıştırılacağını seçmenize imkan tanıyor. Neredeyse sınırsız koku kombinasyonu oluşturulabiliyor ve sürekli farklı koku karışımları hazırlanabiliyorsunuz. Beğenilen karışımlar uygulamada kaydedilebiliyor ve tek dokunuşla sevilen kokuyu odaya yaymak mümkün oluyor.

Indiegogo’da 50 bin Dolar destek bekleyen proje kapsamında Moodo’ya sahip olmak için 150 Dolar ödemek gerekiyor. Eğer proje hedeflenen destek miktarına ulaşırsa Temmuz ayında seri üretime geçirilecek.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap