Amerika Eski Başkanı ve First Lady İtalya’da harika yemeklerle dolu keyifli bir tatilde görüntülendi. Görünüşe bakılırsa Barack Obama ve eşi Michelle Obama, Beyaz Saray’da geçirdikleri sekiz yılın acısını çıkarıyor.

Mayıs ayının başında, Seeds&Chips Global Gıda İnovasyonu Zirvesi‘nde ana konuşmacı olarak Milano’ya davet edilen Barack Obama etkinlikten sonra bir süre daha İtalya’da kalmaya karar vermiş olmalı. Geçtiğimiz hafta İtalya’da turist olarak fotoğraflanan çift, harika vakit geçiriyor gibi görünüyor. Michelle Obama’nın ise rahat stili gözlerden kaçmıyor.

Çift, önceden Siena, Toskana’da beraber görüntülenmişti. Yakın bir zamanda ise Michelle Obama Toskana’nın Montalcino şehrini gezerken yalnız görüntülendi. Barack Obama, muhtemelen o sırada golf oynamak için kendine vakit ayırıyordu. Elbette ki bu seyahat, çiftin Beyaz Saray sonrası ilk kaçamağı değil.

Daha önce Obama ailesi British Virgin Adaları‘nda fotojenik bir rüzgar sörfü seansı dahil tatil yaparken karelenmişti. Barack Obama, aynı zamanda Fransız Polinezyasında Marlon Brando’nın özel adasında yaptığı tatilde başkanlık anılarını yazmıştı.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap