27 Şubat tarihinde düzenlenen MWC 2017 fuarında HMD Global, Nokia‘nın klasik telefonu 3310‘un yeni ve modern bir modelini piyasaya süreceğini doğruladı.

Bu gelişmenin ardından verilen ipuçlarına göre, ilk kez Nokia‘nın kullanıcılara sunduğu “yılan” oyunu, yenilenmiş versiyonuyla tekrar kullanıcıların beğenisine sunulacak. 

Farklı isimler ve grafiklerle 1970‘ten beri aramızda olan yılan oyunu, Nokia 6610 ile 1997‘de ilk defa cep telefonlarına geldi. Piyasaya ilk sürüldüğü yıldan beri oldukça sevilerek, günümüzde dahi oynanmaya devam edilen oyun, birçok kez farklı sürümleriyle bilgisayar, konsol ve akıllı telefonlar için piyasaya sürüldü.

HMD‘nin yeni Nokia 3310 için hazırladığı Yılan oyunu ise, nostaljik havası bozulmasın diye, ilk zamanlarda olduğu gibi iki boyutlu grafikleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak. İlk sürümünden tek farkı ise yeni çok renkli ekranına entegre bir şekilde, renkli olarak sunulmasının olduğu söylenebilir.

Edinilen bilgilere göre yeni nesil Nokia 3310‘ların, 2017‘nin ikinci çeyreğinde 52 dolar gibi bir fiyatla piyasaya sunulması planlanıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap