Attığı adımlar ve yeni projeleriyle son zamanlarda adından oldukça sık söz ettirmeyi başaran Netflix, "dispanser", ayakta tedavisi yapılabilecek durumdaki hastaların, ufak çapta tedavi edilerek, karşılığında ücret talep edilmeyen veya az ücret alınan bakım evi, açma hayali olan bir kadının hayatını konu edinen filmin tanıtımı için esrar üretti.

Çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix, esrar dispanseri açma hayali kuran bir kadının maceralarının anlatıldığı "Disjointed" isimli yeni dizisinin tanıtımı için, geçtiğimiz haftalarda ürettiği esrarları yalnızca iki günlüğüne satışa çıkardı.

Alternatif tıp ürünleri satan bir butikte satışa çıkarılan esrarlar, ABD'deki yasal sınırlamalar neticesinde internet satışına sunulmadı ve söz konusu esrarların satışı yalnızca tıbbi olarak esrar kullanmak zorunda olan kişilere gerçekleştirildi. 

Çeşitli renklerde ve farklı isimlerde satışa sunulan esrarlara, paylaşılan bilgilere göre, dizinin yönetmeni Chuck Lorre'de; Omega Strain, Eve’s Bush ve Rutherford B. Haze olmak üzere üç farklı isim verdi. Yalnızca dizinin tanıtımı amacıyla satışa sunulan bu esrarlar sayesinde oldukça gündem konusu haline gelen Netflix'in, ilerleyen zamanlarda nasıl bir reklam taktiği izleyeceği de şimdiden büyük bir merak konusu. 


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap