EA’nın ürettiği Need for Speed Payback’ın bu sene çıkması planlanıyordu. Oyunun ise resmi olarak bu yıl çıkacağı beklendiği gibi duyuruldu. Fragmanla beraber duyurulan oyun, hikaye yönüne ağırlık vereceğini de göstermiş oldu.

Uzun bir süredir satışa sunduğu oyunları büyük eleştiri alan Need for Speed serisi acaba bu yıl çıkacak oyununda da eleştiri toplarına hedef mi olacak? Ancak anladığımız üzere Payback isimiyle çıkacak bu yeni oyunda eleştiriler göğüslenmiş ve sağlam bir hikaye ile oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Most Wanted’de olduğu gibi kaliteli bir hikaye çıkartması beklenen Payback’ın, yalnızca yarış değil aynı zamanda aksiyonun da bol olduğu bir oyun olması bekleniyor.

Fragmanda da gördüğümüz gibi oyun biraz Hızlı ve Öfkeli gibi yarıştan aksiyona kayan bir çizgi içerisinde olacak gibi. 10 Kasım’da yayınlanacak oyunun oyun içi özelliklerine baktığımızda bazı gelişmeler olduğunu görüyoruz. Gece ve gündüzün olduğu oyunda birden fazla yol çeşitliliği bulunacak.

EA Play’da daha fazla bilgi sahibi olacağımız Payback, PS4, Xbox One ve PC için yani bütün platformlarda oynanmak için piyasaya sürülecek.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap