Ev ve ofis temizliği konularında kullanıcılarının karşısına çıkan MutluBiEv, 2014 yılında kurularak, pazar yeri modelinin aksine, kendi sigortalı uzman çalışanlarıyla online hizmet veriyor. Çalışanlarını işe alım sürecinde psikolojik ve kişilik testlerinden geçirerek, yapılan mülakatlar sonucunda işe kabul eden ekip, çalışanlarını alanlarına göre ciddi eğitimlerden geçiriyor.

2014 yılının son aylarında hizmet vermeye başlayan MutluBiEv, kurulduğu günden bu yana 16 bin, aylık ise bin evin temizliğini gerçekleştirerek kararlı adımlarla devam ediyor. Müşterilerinin %70’inin tekrardan temizlik hizmeti satın aldığı platform, güvenlik konusundaki hassasiyetiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Bütün bu gelişmelerden sonra 16 milyon 350 bin TL değerlemeye ulaşan MutluBiEv, üçüncü turda 950 bin TL yatırım alarak yeni bir soluk kazandı.

MutluBiEv‘in Kurucu Ortak ve CEO‘su Tayga Baltacıoğlu‘nun yapmış olduğu açıklamaya göre, girişimin eski yatırımcılarından olan Umur Özal ve Aydın Doğan Yalçındağ ile Eren Holding YK Üyesi Can Eren ve Trivago kurucusu Rolf Schrömgens girişimin üçüncü turuna dahil olan isimler oldu.

MutluBiEv’i daha yakından tanımak isteyenler için ;


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap