Kulübün gala yemeğinde fenalaşan bir taraftar ile ambulans yolculuğu yapmak ve gece 4 sularına kadar acil serviste başında beklemek futbol menajerliği iş tanımının içinde yer almasa da Jim Bentley'nin yaptığı tam olarak buydu.

Morecambe takımının teknik patronu Jim Bentley, Cumartesi gecesi gerçekleşen etkinlikte hastalanan Terry Ainsworth adlı taraftarın yardımına koştu.

Ainsworth BBC Lancashire'ye yaptığı açıklamada, "ayrılmak üzere taksi çağırmıştık ben de bizi oraya davet eden Jim ile vedalaşmaya gitmiştim. Birden bire başım dönmeye başladı ve kendimi çok iyi hissetmemeye başladım sonrasını ise hatırlamıyorum" dedi.

Neyse ki 41 yaşındaki Bentley, bayılmasının ardından Ainsworth'e yardım etmek için orada bulunuyordu ve ona pazar gününün erken saatlerine kadar Lancaster Hastanesinde eşlik etti.

Bentley konu hakkında BBC Lancashire'ye yaptığı açıklamalarında, "kahraman olduğumu iddia etmiyorum, yaptığım şey herkesin yapacağı şeydi. O şekilde rahatsızlanan birini öylece bırakacak değildim" dedi.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap