Bir döneme damgasını vuran "sefer tasları" ufak ufak hayatımıza geri dönüyor, ama çağı yakalamış bir şekilde. Birçok kişi sağlıklı beslenebilmek için vaktinin çoğunu geçirdiği iş yeri ya da okullara yemek taşımaya başladı. Ama kimse geçmiş dönemlerde kullanılan metal sefer taslarını taşımak istemiyor.

Küçük cam kaselerde taşınan besinlerin de başına zaman zaman tatsız kazalar geliyor. İşte tam bu anda devreye yine teknoloji ve moda giriyor. Bu ihtiyacı fark eden bazı markalar çantalarını modern tasarımlarla sunarken bazıları da teknolojiden yardım alıyor. Sizler için modern çağın sefer taslarını derledik.

Prepd Pack

prepd-pack1
Fütüristik bir tasarıma sahip bu yemek kutusunu, iç bölgesindeki mıknatıslı alana çatal ve kaşıklarınızı tutturarak ofisinize güvenle götürebilirsiniz.

Mobil uygulamasıyla birlikte kullandığınızda sağlıklı beslenmenize destek veren yemek kutusuna kişisel bir beslenme uzmanı da diyebiliriz.
Yediklerinizi kayıt altında tutan sefer tası, yemek hazırlamanızı kolaylaştırmak için de öneriler sunuyor.

prepd-pack

USB LunchBox Warmer

usb-lunchbox-warmer1

Modern tasarımlı sefer tasınızla ofise yemek götürdünüz, ama yemeğinizin soğuması moralinizi bozmasın. Teknoloji buna da çare buldu. Bu çantanın en önemli özelliği USB yardımıyla bilgisayara bağlandığında yemeklerinizi ısıtıyor olması.

Built NY

lunch-box

Ağır bir şeyler taşımaktan hoşlanmıyorsanız, bu çantaya bir göz atabilirsiniz. Yiyeceklerinizi 4 saate kadar sıcak veya soğuk tutan bu çanta dik koymak istediğiniz likit ürünlerin dökülmeden taşınmasına imkan sağlıyor.

Monbento

monbento-1

İlk bakışta yemek kutusuna benzetemeyeceğiniz bu şık tasarımlı çanta, iki ayrı yemeği kokuları birbirine karıştırmadan muhafaza etmenizi sağlıyor.


Emoji ile Tepki Ver

Ontrava Bülten

Bültenimize abone olmak için E-Posta adresinizi bırakın.

Spam yapmayacağız, söz veriyoruz.

Yorum Yap